Pracownia

Nasza Pracownia

Cześć, mam na imię Paweł – to ja stoję za aparatem.
Kąty Proste to pracownia fotografii, którą założyłem w 2017 roku z myślą o sesjach zdjęciowych wszelkiego rodzaju nieruchomości i architektury. Na co dzień robię zdjęcia mieszkań i domów na sprzedaż lub wynajem, wykonuję również zdjęcia wnętrz hoteli, restauracji i lokali użytkowych.

Z moich usług korzystają biura nieruchomości i deweloperzy – dobre fotografie wnętrz pomagają szybciej i drożej sprzedać lub wynająć nieruchomość. Wykonuję także sesje dokumentujące realizacje projektów dla architektów, którzy potrzebują przykuwających uwagę zdjęć do swojego portfolio. Pozostaję również w stałej współpracy z magazynami wnętrzarskimi i portalami internetowymi, na łamach których publikuję swoje fotografie wnętrz z wykonanych realizacji.

 

Obecnie to właśnie obraz, czyli w naszym przypadku zdjęcia odgrywają kluczową rolę w przekonaniu klienta do skorzystania z danej usługi. Przez to, że ludzie „kupują oczami” fotografia musi naprawdę przykuwać uwagę, podkreślać mocne strony nieruchomości i mieć w sobie to „coś”. Każda sesja to dla mnie wyzwanie, aby sprostać tym wymaganiom.

Przez wiele lat pracy fotografowałem przeróżne wnętrza
i w każdym z nich zawsze starałem się wydobyć to, co najlepsze. Bez względu na to, czy jest to fotografia hoteli, czy niewielkiej kawalerki, do każdego zlecenia podchodzę profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem.

Nasza Pracownia
Nasza Pracownia

Paweł Biedrzycki – założyciel pracowni

Pasjonat pięknych wnętrz, dizajnu i nowoczesnej architektury.
Absolwent fotografii na Wydziale Operatorskim w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Ukończył również Akademię Fotografii
w Warszawie i program mentorski Sputnik Photos.

Nasza Pracownia

„Wierzę, że w architekturze musi być coś więcej, niż można zobaczyć na pierwszy rzut oka, coś, co trzeba odkryć, a co my, jako obserwatorzy, powinniśmy odnajdować na kilku poziomach.”

Nasza Pracownia

Jürgen Mayer-Hermann

Architekt