Nasza pracownia

Kąty Proste – trzymamy
pion i poziom.

Kąty Proste to pracownia fotografii, którą założyliśmy w 2017 roku z myślą o sesjach zdjęciowych wszelkiego rodzaju nieruchomości i architektury. Na co dzień wykonujemy zdjęcia wnętrz hoteli, restauracji i różnych lokali użytkowych, ale wykonujemy również zdjęcia mieszkań i domów na sprzedaż lub wynajem.

Z naszych usług korzysta wiele biur nieruchomości
i deweloperów. Dzięki naszym fotografiom wnętrz często udaje im się szybciej i drożej sprzedać lub wynająć nieruchomość. Wykonujemy także sesje dokumentujące realizację projektów dla architektów, którzy potrzebują przykuwających uwagę zdjęć do swojego portfolio. Pozostajemy również w stałej współpracy z magazynami wnętrzarskimi i portalami internetowymi, którzy chętnie publikują nasze zdjęcia wnętrz.

 

Obecnie to właśnie obraz, czyli w naszym przypadku zdjęcia odgrywają kluczową rolę w przekonaniu klienta do skorzystania z danej usługi. Przez to, że ludzie „kupują oczami” fotografia musi naprawdę przykuwać uwagę, podkreślać mocne strony nieruchomości i mieć w sobie to „coś”. Każda sesja to dla nas wyzwanie, aby sprostać tym wymaganiom.

Przez wiele lat pracy fotografowaliśmy przeróżne wnętrza
i w każdym z nich zawsze staraliśmy się wydobyć to, co najlepsze. Bez względu na to, czy jest to fotografia hoteli, czy niewielkiej kawalerki, do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem.

Paweł Biedrzycki – założyciel pracowni

Pasjonat pięknych wnętrz, dizajnu i nowoczesnej architektury.
Absolwent fotografii na Wydziale Operatorskim w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Ukończył również Akademię Fotografii
w Warszawie i program mentorski Sputnik Photos.

„Wierzę, że w architekturze musi być coś więcej, niż można zobaczyć na pierwszy rzut oka, coś, co trzeba odkryć, a co my, jako obserwatorzy, powinniśmy odnajdować na kilku poziomach.”

Jürgen Mayer-Hermann

Architekt