Projektanci wnętrz

Sesja dokumentująca projekt to zwieńczenie pracy architekta. Dobre zdjęcia odwzorowujące projekt przyciągną uwagę klientów – szczególnie jeśli zostaną zaprezentowane w prasie wnętrzarskiej.
Moje sesje wykonywane dla biur projektowych są publikowane na portalach internetowych (Label Magazine, WhiteMAD, Internity Home) i w prasie drukowanej (Cztery Kąty, WhiteMAD, HOMEBOOK Design, M jak Mieszkanie, Wnętrza Domów, Świat Wnętrz).

Jak przebiega współpraca? Na początek prześlij mi wizualizacje projektu i zdjęcia poglądowe. Omówimy koncept całej sesji i założymy cele, które chcemy osiągnąć.

Następnym krokiem jest umówienie dogodnego terminu na sesję i podpisanie umowy.

Przed obróbką otrzymujesz poglądówki z surowymi plikami i wybierasz zdjęcia do finalnej postprodukcji. Zawsze sugeruję najlepsze kadry, które mają duży potencjał do publikacji.

Końowy etap to publikacja. Rozsyłam zdjęcia po redakcjach magazynów wnętrzarskich, na portale branżowe i uzgadniam szczegóły.

Biura nieruchomości

Prowadzisz agencję nieruchomości i zależy Ci na wysokiej jakości zdjęciach, które w jak najlepszym stopniu zaprezentują nieruchomość? Napisz! Wspólnie ustalimy warunki i zakres stałej współpracy.

Współpraca